Měsíční plány:

1.5.   STÁTNÍ SVÁTEK  – MŠ uzavřena

7.5.   Zápis do MŠ

8.5.    STÁTNÍ SVÁTEK – MŠ uzavřena

9.5.    Projektový den „Knihadýlko“ („Dobrodružství pavoučka Čendy“)

15.5.    Předškoláček (13,15 – 14,00)

24.5.   Den hraček

27.5.   Výlet na dopravní hřiště v Náchodě (na sobě sportovní oblečení, vhodnou obuv, s sebou  v batohu  netekoucí  lahev  s pitím  a PŘILBU!!! – týká se i nejmenších dětí, které se sice nebudou účastnit výuky, ale budou mít k dispozici odrážedla). Přiveďte děti nasnídané! (svačinu dostanou až v průběhu dopoledne).

– prosíme, aby děti byly v MŠ do 6,45!!! Návrat ve 12,45 na oběd (děti vyzvedávejte nejdříve po 13.hod.)

31.5.   Oslava Dne dětí tradičně zmrzlinovým pohárem u Rosů v České Skalici.

– prosíme, aby byly děti v MŠ nejpozději do 7,30 hod.!

PLÁN  NA  ČERVEN:

4.6.   Meziškolková olympiáda v Dolanech – na sebe sportovní oblečení a obuv, kšiltovku (v případě hezkého počasí namažte děti opalovacím krémem), s sebou batoh s pitím. Svačina v MŠ, na hřišti jablko + pití k doplnění po celé dopoledne k dispozici. Prosíme, aby děti byly ve školce do 7,30 hod! Návrat ve 12,30. Děti vyzvedávejte nejdříve ve 13 hod.

5.6.    Školkový výlet do zooparku Wenet v Broumově. Doprava smluvním autobusem. V případě nevolností v autobuse dejte dítěti lék na nevolnost a informujte nás o tom.

Prosíme, aby děti byly v MŠ do 7,00 hod.

S sebou: batoh s pitím v netekoucí lahvi, kšiltovku (v případě hezkého počasí namažte děti opalovacím krémem), svačinu zajišťuje MŠ

Návrat na oběd.

12.6.   Předškoláček

14.6.   Předškolácibezpečnostně – branný den v Novém Městě nad Metují (se ZŠ)

– bližší pokyny dostanou od ZŠ

18.6.    Loučení MŠ s dětmi odcházejícími do ZŠ  (tyto děti by měly mít slavnostní oblečení a školní tašku na ukázání – mají-li již koupenou) + loučení se školním rokem (zábavné odpoledne pro děti)

– prosíme o nějaké ovoce či zeleninu pro děti na „zobání“

děti si z MŠ vyzvedněte až v 18 hodin!

19.6.   Olympijský běh (závod) – sportovní obuv a oblečení, kšiltovku! (v případě hezkého počasí namažte děti opalovacím krémem)

20.6.   Den hraček

21.6.   Školní fotografování – vyplňte a odevzdejte prosím objednávkové formuláře a fotografie zaplaťte předem!

25.6.   Oslava narozenin dětí narozených o prázdninách

28.6.   Ukončení školního roku

1.7. – 31.8.   Letní prázdniny – MŠ uzavřena!

Zahájení školního roku 2024/2025 bude v pondělí 2.9.2024